Baseny

Basen w ośrodku JJ Sport Center

Ostatnio zostałyśmy zapytane, czy zrobimy zestawianie krakowskich basenów! Co, gdzie, za ile, jaka woda, czy jest brodzik dla dzieci. Pomysł mega! Ale czy podołamy i takie porównanie powstanie ZOBACZYMY na ile czas nam pozwoli! Ale do sedna, zaczynamy małymi krokami i dziś o basenie dosyć mało oczywistym, ale bardzo fajnym. To basen znajdujący się w ośrodku sportowym JJ Sport Center! Wiedzieliście, że jest tam basen ze strefą spa oraz zewnętrznym i wewnętrznym jacuzzi? I, że można z niego korzystać, nie będąc gościem hotelowym ośrodka? To teraz już wiecie, że można!

Informacje praktyczne basen JJ Sport Center:

🏊‍♂️ Znajduje się tu niecka basenowa o głębokości od 90 cm do 160 cm z 5 torami (tu obowiązuje czepek pływacki) 

💦 Jest brodzik dla dzieci o głębokości 20 cm i 80 cm – idealny dla maluchów! (tu nie trzeba zakładać czepka)

🏊‍♂️ Są dwie zjeżdżalnie wprost do głębszego z brodzików i mini zjeżdżalnia w płytszym brodziku (tu już prawie 2-latka sama dawała radę) 

💦 3 jacuzzi w strefie basenowej, w strefie spa i na zewnątrz! 

🏊‍♂️ Są dostępne pomoce do pływania – makarony, deseczki 

💦 Można skorzystać tu z sauny fińskiej, łaźni parowej

🏊‍♂️ Jest czysto! 

💦 Basen jest mało oblegany! 

🏊‍♂️ Jest szatnia rodzinna z przewijakiem 

💦 Szafki zamykane są na kod (nie trzeba mieć żadnej opaski na ręce)

🏊‍♂️ Woda taka w sam raz w dużym basenie 28 stopni, w brodziku 29,8 stopnia 😉 i solankowa! Nie zdziwcie się, jak wyjdziecie i będziecie słoni! 

💦 Można wypożyczyć, czepek, ręcznik

Ceny:

  • wejście jednorazowe na basen (60 min) – 22/27 zł w zależności od pory dnia
  • dziecko (60 min) – 19 zł
  • bilet rodzinny 2+1 – 65 zł, 2+2 – 75 zł
  • wstęp dzienny aqua family 2+2 (basen, jacuzzi, sauna) – 115 zł (kolejne dziecko 15 zł) – szczegółowy cennik z honorowanych zniżkami na zdjęciu w poniżej.

Na terenie ośrodka jest bezpłatny parking, place zabaw oraz restauracja, w której jest jeden z pięknej urządzonych kącików zabaw w krakowskich restauracjach. Więc od razu po wodnej zabawie można udać się, nakarmić małe brzuszki. 

Nam ten basen bardzo się podobał za kameralności, a jednocześnie za naprawdę świetnie przygotowane tory i atrakcyjny brodzik dla dzieci. Super jest także strefa spa, więc po treningu, pływaniu można się tu zrelaksować.

Więcej na temat ośrodka JJ Sport Center na ich stronie internetowej TUTAJ.


Oczywiście więcej inspiracji na spacery i ciekawe miejsca do odwiedzenia z dziećmi w Krakowie i okolicy znajdziecie na blogu. Szukajcie w zakładkach NA SPACER, PLACE ZABAW, oraz INNE FORMY SPĘDZANIA CZASU. Jeśli szukacie więcej pomysłów na wycieczki poza Kraków, to zajrzyjcie do zakładek WYCIECZKI POZA KRAKÓW oraz OKOLICE KRAKOWA.


Kontakt

Spodobał Ci się nasz wpis? Zapraszamy do kontaktu z nami, oraz zapisania się na newsletter. Możecie nas również znaleźć na Instagram oraz Facebook.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą mapą, którą na bieżącą aktualizujemy o nowe miejsca, które z pewnością spodobają się Waszym pociechom 😉. Odkrywajmy Kraków i okolice!