Inne rzeczy polecane dla dzieci

Teddy Eddie – metoda nauki języka angielskiego dla dzieci

Angielski dla dzieci jest niezwykle ważny. Każdy rodzic marzy, aby ich dziecko opanowało obcy język w miarę wczesnym wieku, aby już w szkole i dorosłym życiu miało „łatwiej”. I tu rodzą się pytania. Jaką szkołę wybrać, jaką metodę nauki, w jakim wieku zacząć? My ostatnio zostaliśmy zaproszeni na pokazowe lekcje języka angielskiego realizowane metodą Teddy Eddie do szkoły językowej Educato w Niepołomicach oraz do szkoły językowej Feniks w Krakowie i chcemy Wam dziś opisać, jak to wszystko wygląda.

Teddy Eddie – na czym polega ta metoda nauki?

Teddy Eddie jest to metoda nauki języka nastawiona na komunikację dla dzieci od 2 do 7 roku życia. Głównym założeniem tej metody jest łączenie nauki z zabawą. I tak właśnie na lekcjach pokazowych było! Dzieci się doskonale bawiły. Zajęcia były pełne komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany był poprzez to, co dzieci lubią najbardziej, czyli gry, zabawy ruchowe, piosenki, karty obrazkowe. Lekcje odbywały się na macie i zajęcia były pełne ruchu. Nie ma tu książeczek i siedzenia w ławce. W zajęciach uczestniczy postać sympatycznego misia Teddy Eddie, mieszkającego w skarpecie, który żartuje, psoci i robi dzieciom dowcipy. Dzieciaki to od razu kupiły i przełamały barierę z lektorem!

Jakie są poziomy Teddy Eddie?

  • START 2 i 3 latki zajęcia 1xtydzień – 40 min
  • STANDARD 4 i 5-latki zajęcia 2xtydzień – 35 min
  • ABC 6-latki zajęcia 2xtydzień po 45 min
  • SCHOOL 7-latki zajęcia 2xtydzień po 45 min

Zajęcia w tej metodzie odbywają się w małych grupach do 10 dzieci. W ramach kursu mamy także dostęp do aplikacji PLAC ZABAW, dzięki której możemy naszym dzieciom utrwalać naukę języka, także w domu. Są tam dostępne interaktywne ćwiczenia, gry, zabawy powiązane z kursem.

Gdzie szukać dla dzieci zajęć metodą Teddy Eddie?

Na stronie internetowej TEDDY EDDIE jest dostępna lista szkół, które realizują tę licencjonowaną metodę nauki. My uczestniczyliśmy w lekcji pokazowej w:

  • szkole językowej Educato w Niepołomicach przy ul. Na Grobli 7A. Szkoła ta ma także drugi oddział w Bochni w Galerii Bocheńskiej na II piętrze – https://educato-szkola.pl/
  • szkole językowe Feniks w Krakowie przy ul. Sołtysowskiej 12A lokal 4U (Czyżyny). Szkoła ta jest także w 2 innych lokalizacjach w Krakowie: Biały Prądnik – ul. A. Kaczmarczyka, Czerwony Prądnik – ul. Dobrego Pasterza 52https://edufeniks.com/

Bezpłatne LEKCJE POKAZOWE

Oczywiście przed zapisaniem się można wybrać się do szkoły na BEZPŁATNE lekcje pokazowe. W szkole w Niepołomicach odbędą się one 24.08.23 i 01.09.23 o godz. 17.00 w Bochni – 23.08.23 i 31.08.23 o 17.00 dla 4/5-latków i o 18.00 dla 6/7-latków. W Szkole językowej Feniks lekcje pokazowe odbędą się we wrześniu. Kurs w Niepołomicach i Bochni startuje 11 września, kurs w szkole Feniks w październiku.

W zajęciach pokazowych może uczestniczyć rodzic i zobaczyć, jak to wszystko się odbywa.

A Wasze dzieci chodzą na lekcje języka angielskiego? Dajcie znać! My się zapisujemy!

Wpis powstał w ramach współpracy reklamowej ze szkołą językową Educato oraz Feniks.


Oczywiście więcej inspiracji na spacery i ciekawe miejsca do odwiedzenia z dziećmi w Krakowie i okolicy znajdziecie na blogu. Szukajcie w zakładkach NA SPACER, PLACE ZABAW, oraz INNE FORMY SPĘDZANIA CZASU. Jeśli szukacie więcej pomysłów na wycieczki poza Kraków, to zajrzyjcie do zakładek WYCIECZKI POZA KRAKÓW oraz OKOLICE KRAKOWA.


Kontakt

Spodobał Ci się nasz wpis? Zapraszamy do kontaktu z nami, oraz zapisania się na newsletter. Możecie nas również znaleźć na Instagram oraz Facebook.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą mapą, którą na bieżącą aktualizujemy o nowe miejsca, które z pewnością spodobają się Waszym pociechom 😉. Odkrywajmy Kraków i okolice!