Kraków - Centrum Miasta dla dzieci,  Weekendowa pigułka dla małych turystów

Zwiedzanie Krakowa z dzieckiem

Co zwiedzić, gdzie pójść, czy tylko pozostaje nam Rynek i Wawel, a może coś więcej ciekawego można z dzieckiem zwiedzić w Krakowie? A jeśli tak, to co? Czy dziecko nie będzie się nudzić podczas spaceru po Starym Mieście? Zwiedzanie Krakowa z dzieckiem – jak ugryźć temat, aby wilk był syty i owca cała (czytaj – aby rodzice zobaczyli co ważne, a dzieci przy tym nie umarły z przesytu zabytków).

Takie pytania zawsze nasuwają nam się, gdziekolwiek nie jedziemy! Dlatego stworzyłyśmy tego bloga i nasze trzy produkty, które pomogą zaplanować, a nawet podadzą jak na tacy, receptę na udaną wycieczkę kilkugodzinną/jednodniową i zaproponują zabawę w odszukiwanie i naklejanie naklejek zabytków na naszą autorską mapkę! Ciekawi?? Zapraszamy do wpisu!

Zwiedzanie Krakowa z dzieckiem – przede wszystkim znajdź coś dla dzieci, żeby się nie nudziły

Wybierając się do pełnego zabytków Krakowa, chcemy je pokazać dzieciom. My, dorośli, widzimy historię, architekturę. A co widzą dzieci? Kolejny budynek, kolejny kościół. Dlatego też podróżując z dziećmi, ważne jest to wszystko wyważyć i znaleźć atrakcje dedykowane najmłodszym. I nie mówimy tutaj o samych rozrywkach, czyli placach zabaw, kącikach dla dzieci w restauracjach, ale o muzeach przyjaznych dzieciom, ciekawych wystawach, bo przecież warto z dziećmi również do takich miejsc zaglądać.

Bardzo dobrze znając Kraków, napisałyśmy e-booka, który jest przewodnikiem po atrakcjach dla dzieci w grodzie Kraka. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe strony, dowiedzieć się więcej zapraszamy do naszego sklepu – IDĘ NA ZAKUPY.


Dobry plan zwiedzania to podstawa!

Coś o tym wiemy! Nie mając planu z dziećmi, zaczynamy kombinować, chodzić bez celu. Nie mając przemyślanych miejsc, jakie chcemy odwiedzić, niejednokrotnie odbijamy się od drzwi, bo nie sprawdziliśmy np. godzin otwarcia. Także uważamy, że z dziećmi przede wszystkim dobrze jest zaplanować sobie dzień. Dlatego też napisałyśmy e-booka, gdzie przedstawiłyśmy propozycje takich gotowych planów zwiedzania Krakowa z dziećmi oraz zwiedzania Starego Miasta.

Ta pozycja naprawdę ułatwi Wam sprawę w planowaniu! W każdej naszej propozycji znajduje się coś dla dzieci, czyli plac zabaw, restauracja przyjazna dzieciom oraz zazwyczaj edukacyjne miejsce, które zaciekawi młodego turystę. Tego e-booka zakupisz w naszym sklepie internetowym – IDĘ NA ZAKUPY.


Jak zaciekawić dzieci zabytkami Starego Miasta? Naszą, autorską MAPKĄ z naklejkami

Nie ukrywamy, że jest to produkt, który jest jedyny w swoim rodzaju! Żadne polskie miasto nie ma takiej mapki dla dzieci! Uważamy, że mapka jest genialna dla maluchów, już nawet dla 3-latków, bowiem które dziecko nie lubi naklejek?

Na mapce znajduje się miejsce na 12 naklejek zabytków, 5 naklejek związanych z prostymi zadaniami na Rynku Głównym oraz 2 naklejki odznaki – małego Krakusa i Krakowianki. Do tego podpisane są główne ulice w centrum Krakowa. Na mapie zaznaczone są także przyjazne dzieciom miejsca m.in.: muzea, place zabaw, restauracje. Na odwrocie coś dla rodziców lub starszych dzieci, czyli ciekawostki o umieszczonych na mapce zabytkach, a także adresy wskazanych miejsc. To jak, ktoś chętny na zwiedzanie z naszą mapką?

Dostaniecie ją tutaj – KLIK do naszego sklepu internetowego po MAPKĘ.

I dodamy jeszcze jedno – kiedy dzieci są zajęte szukaniem – nie marudzą! Wy możecie „spokojniej” (tak wiemy, jak to brzmi – same mamy dzieci) zwiedzać Kraków.

A to wszystko znajdziecie w naszym sklepie! Te produkty stworzyłyśmy na podstawie własnych doświadczeń dla Was rodzice i oczywiście z myślą o dzieciach!

Czy już Was zachęciliśmy do wejścia do naszego sklepu internetowego i wypróbowania naszych produktów? Jeśli tak to zapraszamy, jeśli nie to przeglądaj dalej bloga, żeby przekonać się, że nasze treści są tego WARTE!! 😉

👉 Nasz sklep internetowy

sklep

Kontakt

Spodobał Ci się nasz wpis? Zapraszamy do kontaktu z nami, oraz zapisania się na newsletter. Możecie nas również znaleźć na Instagram oraz Facebook.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą mapą, którą na bieżącą aktualizujemy o nowe miejsca, które z pewnością spodobają się Waszym pociechom 😉. Odkrywajmy Kraków i okolice!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *